Zatrzymany z narkotykami - Aktualności - KPP Kazimierza Wielka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany z narkotykami

Kazimierscy policjanci zatrzymali 23 –letniego mężczyznę. Podczas kontroli drogowej, w samochodzie którym się poruszał, mundurowi ujawnili dwie porcje marihuany. Mężczyzna podejrzewany jest o posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo ustawodawca przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kazimierzy Wielkiej podejrzewali, że 23 – letni mieszkaniec powiatu kazimierskiego może posiadać narkotyki. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. W miniony czwartek wieczorem w jednej z miejscowości gminy Kazimierza Wielka zatrzymali do kontroli samochód osobowy, którym poruszało się dwóch młody mężczyzn. W kontrolowanym pojeździe kryminalni w trakcie przeszukania odzieży 23-letniego pasażera znaleźli 2 porcje susz roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako  marihuanę.

Jeśli szczegółowe badania potwierdzą, że zabezpieczone substancje to narkotyki, to za ich posiadanie 20 –latkowi może grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. ŁR

Źródło: KPP w Kazimierzy Wielkiej